Увечері у вівторок, 7 грудня, поліцейські Вознесенська повернули додому жінку похилого віку, яка опинилася за 20 кілометрів від будинку.
67-річна пенсіонерка прийшла до управління поліції увечері. Жінка погано бачить і чує, вона не могла навіть назвати себе чи хоч щось розповісти, повідомляє Вознесенське районне управління поліції.
На щастя, місцеві поліцейські впізнали її як мешканку одного із сіл Бузької територіальної громади.
Співробітники сектору реагування патрульної поліції напоїли її чаєм та відвезли додому.
Наразі з’ясовується, як жінка дісталася райцентру за 20 кілометрів від будинку.




