На Миколаївщині незаконно вирубали дерева на ₴375 тисяч

У Вознесенському районі біля села Вокзал троє чоловіків вирубували 63 дерева на суму понад 375 тисяч гривень.

Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу.

24 листопада на території Прибужанівської територіальної громади Вознесенського району Миколаївської області під час рейдової перевірки виявлено факт незаконного рубання дерев у лісовому захисному насадженні в районі села Вокзал. Рубку проводили троє чоловіків, які відмовилися надавати особисті дані та втекли на мікроавтобусі.

Інспектори з охорони навколишнього природного середовища повідомили про порушників у поліцію.

При огляді місця події встановлено, що незаконного зрубано 63 дерева породи «В’яз», діаметр найбільшого дерева 97 сантиметрів. Загальна сума шкоди, завданої довкіллю, становить 375 453,61 гривень, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 18 жовтня, у лісосмузі неподалік села Горожене двоє жителів району спиляли дерева дубу, розпиливши їх на частини, й саме збирались завантажити у транспортний засіб, коли на місце події прибули співробітники сектору реагування патрульної поліції. 

Як відомо, 22 вересня у Новому Бузі затримали злочинну групу «чорних лісорубів» під час чергового спилювання дерев.