Глава держави Володимир Зеленський вважає, що не зробив непоправних помилок на посаді Президента.
Про це він зазначив під час пресмарафону «30 запитань Президенту України», повідомляє Укрінформ.
Я не вважаю, що зробив непоправні помилки. Я по суті людина така.
Звичайно, я їх багато допускав і мені подобається, коли мені журналісти підказують, мені не подобається в якій формі роблять це, – сказав він.
Зокрема, Зеленський вважає, що йому потрібно було більше ризикувати для досягнення миру.
Читайте також: Зеленський повідомив, що в Україні працюють над створенням системи онлайн-виборів
Не дивлячись на те, що це залежало і залежить на 99% від Росії, але я вважаю, треба було сильніше діяти з точки зору досягнення наших домовленостей.
Треба було більше ризикувати. …Я впевнений, що це виправляється, – зазначив Президент.
Також Президент додав, що йому за свої кошти варто було б купити два будинки — для себе і охорони, щоб «люди не думали, що мені хочеться жити на держдачі».
Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський не відкидає сценарій із балотуванням на другий термін, але проти громадської волі гарантує не йти.




