Фото з відкритих джерел

Вирішуватиме суспільство, — Зеленський припустив своє переобрання

Президент Володимир Зеленський не відкидає сценарій із балотуванням на другий термін, але проти громадської волі гарантує не йти.

Питання про політичне майбутнє прозвучало від журналістки Соні Кошкіної під час прес-конференції у п’ятницю, 26 листопада.

Головна редакторка «Лівого Берега» поцікавилася планами президента на наступну каденцію.

Я не ухвалив це рішення – вирішуватиме суспільство. Це рішення не буде пов’язане із форматом майбутньої коаліції, я не планую собі в голові таку складну стратегію. Це буде пов’язано з підтримкою моєї особистості народом України. Не маніпулятивними рейтингами, бо вони є різні, — сказав Володимир Зеленський.

Маркером народної любові він назвав реакцію перехожих під час зустрічі на вулиці.

Приймати це рішення точно буду з сім’єю — маю дорослих дітей, бо вони всі страждають через мою професію. По-друге, є багато викликів, про які я сказав, що хочу закінчити та зробити. Зможу зробити — молодець, подумаю. Не зможу тоді навряд чи, — додав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Президент України під час виступу на форумі «Велике будівництво: Авіація. Туризм» заявив, старт роботи національного авіаперевізника, будівництво і реконструкція аеропортів та відродження українського авіабудування є головними цілями влади на найближчі роки.

Як відомо, Володимир Зеленський у четвер, 25 листопада, оголосив про створення національного авіаперевізника.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram