Виявлені випадки COVID-19 та госпіталізації демонструють пришвидшення спаду захворюваності.
Про це під час брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає Укрінформ.
Виявлені випадки COVID-19 та госпіталізації демонструють пришвидшення спаду: – 20% та – 19% за тиждень, відповідно. Показник кількості летальних випадків також демонструє перші ознаки початку спаду: – 3% за останній тиждень, – сказав Ляшко.
За його словами, розпочалося й розвантаження медичної системи: резерв вільних ліжок з киснем наразі збільшився до 33 500.
Нагадаємо, повний курс щеплення вакциною проти COVID-19 завершили понад 10 мільйонів українців.
Раніше повідомлялось, вакцина Pfizer-BioNTech виявилася на 100% ефективною проти коронавірусу COVID-19 у віковій групі від 12 до 15 років через чотири місяці після другої дози.




