Поліцейські 16 листопада під час санкціонованого обшуку у домоволодінні 66-річного мешканця Вознесенська вилучили понад 20 кілограмів канабісу.
Про це повідомили у відділі комунікації Головного управління Нацполіції у Миколаївській області.
Вартість вилучених наркотичних речовин за цінами чорного ринку становить близько 1,2 мільйона гривень.
Усе вилучене поліцейські направили на експертизу, за результатами якої відносно правопорушника вживатимуться подальші процесуальні дії. Наразі слідчі проводять розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч. 2 ст. 309 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту», – повідомляють у поліції.
Нагадаємо, незаконне культивування нарковмісних рослин здійснював житель с. Каталине, що на Миколаївщині. У зловмисника виявили великі теплиці, з яких вилучили близько 58 кг канабіса та більше 400 залишків рослин коноплі.




