В Україні повністю щеплено 81% працівників освіти

Принаймні однією дозою вакцини щеплено 95,4% працівників шкіл.

Майже 40% українських шкіл станом на 15 листопада здійснюють навчання учнів дистанційно. Лідерами онлайн-навчання є Львівщина – 636 шкіл та Одещина – 621. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі, передає Всеосвіта.

Також міністр нагадав, що 84 заклади зараз перебувають на канікулах, найбільше таких шкіл на Миколаївщині – 59.

У разі досягнення працівниками школи показника вакцинованості (100% у «червоній» зоні) дітей треба повертати за парти. Із таким закликом я звертаюся до засновників закладів освіти.

Я вдячний кожному вчителю за вибір на користь щеплення і здоров’я та, відповідно, за змогу наших дітей повертатися до повноцінного навчального процесу. Це вкрай важливо, – зазначив Шкарлет.

Очільник МОН зауважив, що за оперативною інформацією, повний цикл щеплення від COVID-19 наразі отримали понад 528 тис. працівників закладів загальної середньої освіти, або понад 81% їх загальної кількості. Принаймні однією дозою вакцини щеплено 95,4% працівників шкіл.

Читайте також: Більше 30 шкіл міста повернулися до очного навчання

Найбільше повністю вакцинованих освітян у Харківській (90,9%), Черкаській (90,3%), Донецькій (89,9%), Дніпропетровській (88,3) областях. Низький рівень вакцинації у Рівненській (8%), Тернопільській (7,1%) та Закарпатській (7%) областях.

Нагадаємо, що 13 листопада стало відомо про те, що з наступного року нова система шкільного харчування має бути запроваджена по всій країні, хоча багато шкіл уже оновили меню з вересня.