У зоні ООС загинув український військовий

Російські війська 27 жовтня дев’ять разів відкривали вогонь по позиціях Об’єднаних сил. Внаслідок ворожих обстрілів один український захисник загинув.

Про це повідомляє пресслужба штабу ООС.

Упродовж поточної доби з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 9 порушень режиму припинення вогню, 2 з яких – із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Внаслідок ворожих дій один військовослужбовець дістав поранення, несумісне з життям, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: СБУ викрила поліцейського, який продавав кримінальним авторитетам зброю з району ООС

Зазначається, поблизу Гранітного окупанти здійснили два обстріли з артилерії калібру 122 мм та мінометів калібру 120 мм. В напрямку Луганського ворог двічі вів вогонь, використовуючи гранатомети різних систем та великокаліберні кулемети. Біля Новотошківського противник відкривав вогонь зі стрілецької зброї. В бік Новолуганського найманці застосували ручні протитанкові гранатомети.

В районі Лебединського обстріли велися з гранатометів різних систем і стрілецької зброї. Неподалік Широкиного ворог відкривав вогонь з станкових протитанкових гранатометів.

Нагадаємо, російські окупаційні війська 25 жовтня чотири рази порушили режим припинення вогню. Внаслідок обстрілів один український захисник дістав поранення.