Російські війська 27 жовтня дев’ять разів відкривали вогонь по позиціях Об’єднаних сил. Внаслідок ворожих обстрілів один український захисник загинув.
Про це повідомляє пресслужба штабу ООС.
Упродовж поточної доби з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 9 порушень режиму припинення вогню, 2 з яких – із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Внаслідок ворожих дій один військовослужбовець дістав поранення, несумісне з життям, – йдеться в повідомленні.
Читайте також: СБУ викрила поліцейського, який продавав кримінальним авторитетам зброю з району ООС
Зазначається, поблизу Гранітного окупанти здійснили два обстріли з артилерії калібру 122 мм та мінометів калібру 120 мм. В напрямку Луганського ворог двічі вів вогонь, використовуючи гранатомети різних систем та великокаліберні кулемети. Біля Новотошківського противник відкривав вогонь зі стрілецької зброї. В бік Новолуганського найманці застосували ручні протитанкові гранатомети.
В районі Лебединського обстріли велися з гранатометів різних систем і стрілецької зброї. Неподалік Широкиного ворог відкривав вогонь з станкових протитанкових гранатометів.
Нагадаємо, російські окупаційні війська 25 жовтня чотири рази порушили режим припинення вогню. Внаслідок обстрілів один український захисник дістав поранення.




