Російські окупаційні війська станом на 17.00 25 жовтня чотири рази порушили режим припинення вогню. Внаслідок обстрілів один український захисник дістав поранення.
Про це у Facebook повідомляє пресслужба штабу ООС.
Упродовж поточної доби з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню, 1 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Внаслідок ворожих дій один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення. Воїну надано домедичну допомогу та евакуйовано до лікувального закладу. Стан його здоров’я – середньої важкості, – йдеться в повідомленні.
Читайте також: У зоні ООС поранили українського військового, ще один — травмований
Зазначається, біля Кам’янки ворог обстріляв позиції наших воїнів з мінометів калібру 82 мм. Поблизу Пісків окупанти відкривали вогонь зі стрілецької зброї. У напрямку Золотого-4 найманці здійснили обстріл з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї. Крім того, на Луганщині зафіксовано проліт безпілотного літального апарату, ймовірно Орлан-10, з перетином лінії зіткнення.
Нагадаємо, що збройні формування Російської Федерації у вересні активізували бойові дії. 21 вересня окупанти 5 разів порушили режим припинення вогню, з них – один раз із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.
Крім того, 2 жовтня у зоні проведення ООС російсько-окупаційні війська 8 разів порушили режим припинення вогню, три з яких – із застосовуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Внаслідок обстрілу, двоє військовослужбовців ЗСУ отримали поранення.




