У Миколаєві, де нещодавно запрацював сервіс вуличного прокату самокатів, п’яний перехожий намагався вкрасти транспортний засіб.
Відео, зняте очевидцями, опублікували “Преступности.НЕТ”.
У Миколаєві електронні самокати продовжують розбурхувати деякі уми місцевих жителів. Спочатку нові девайси намагалися потягти додому пенсіонерки, тепер за справу взялися п’яні чоловіки, – йдеться в повідомленні.
На кадрах видно, як п’яний перехожий, побачивши самокат на вулиці, спочатку довго на нього дивився, після чого твердо вирішив забрати його з собою. Чоловік підійшов до самоката, вхопився за нього, спробував зняти з підніжки, впав, але справу Свою не кинув. Зірвавши наклейку з QR-кодом, алколюбитель ще кілька хвилин балансував на кермі і, нарешті, покотив девайс за собою.




