Двох бабусь вже «засікли», — Олександр Сєнкевич закликав не намагатися поцупити прокатні самокати

Мер Миколаєва Олександр Сєнквич звернувся до місцевих жителів з проханням не намагатися вкрасти прокатні самокати, які нещодавно з’явилися на вулицях міста.

Про це він сказав в ході свого прямого ефіру на власних сторінках у соціальних мережах, 19 жовтня, передає телеканал «МАРТ».

Він зауважив, що нині самокати можна зустріти в різних куточках міста, а щоб скористатися послугою прокату треба мати спеціальний додаток на смартофон, попередньо зарахувавши на нього кошти.

Вже є курйозні випадки. Нещодавно опублікували рейтинг в «Фокусі», написали, що на 1000 людей в Миколаєві відбувається велика кількість правопорушень. Вже двох бабусь засікли, що вони ці самокати «утирили». Одна з них потаскала його руками через трамвайні колії, інша була більш завбачлива, привезла візок і погрузила його туди. Друзі, давайте не будемо прославляти наше місто у такий спосіб, якщо ви бачите такі правопорушення, викликайте поліцію, будемо цих бабусь наставляти на шлях істинний, – пожартував Олександр Сенкевич.

Слід зазначити, що днями на сторінці @blacklist.niko в Instagram з’явилось відео спроби бабусею поцупити один із прокатних самокатів.

Нагадаємо, у Миколаєві запрацював перший сервіс шерингу електросамокатів. Самокати, в основному, розташовані у центрі міста: декілька від початку Соборної до Набережної, по Нікольській та вздовж проспекту Центрального.

Нещодавно повідомлялося, журнал «Фокус» назвав Миколаїв найкримінальнішим містом України. З усіх регіонів України, найбільше злочинів на душу населення припадає в Миколаєві. На кожні 10 тисяч городян – майже 130 злочинів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram