Сьогодні, 7 вересня, близько 8 ранку у Вознесенську на перехресті вулиць Берегового та Черняховського автомобіль міського голови зіткнувся з пасажирським автобусом.
Про це повідомляє Вознесенський вісник.
ЗМІ зазначає, що “чоловік на ім’я Віталій повідомляє, що за кермом був він, а не міський голова”.
Яким чином авто Євгенія Величка опинилося у нього коментувати відмовився та просив не фотографувати обставини події, – йдеться у повідомленні.
Вознесенський вісник звернулися до відділу зв’язків з громадськістю при міській раді. Там зазначили, що стан міського голови задовільний, його життю і здоров’ю нічого не загрожує.
Проте Євген Величко підтвердив той факт, що за кермом авто був він.
Розповідає, що ДТП сталося під час того, як їхав за секретарем ради Вікторією Бальцер. В момент повороту сонце засліпило очі і тому не помітив автобуса, – зазначено у повідомленні ЗМІ.
Варто зазначити, що номерні знаки з автівки зняли і станом на 9:16 в поліції не було зафіксовано жодного звернення з приводу ДТП за цією адресою.
Свідки повідомляють, що поліція була на місці події до цього. Станом на 9:50 автівка працівників поліції знову зафіксована на місці ДТП, але вже без авто Євгенія Величка, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що 30 серпня на Миколаївщині у ДТП перевернувся молоковіз.
29 серпня на Миколаївщині у ДТП загинув військовий.
Також 24 серпня мотоцикл розірвало на частини: у Миколаєві в ДТП розбився тренер з боксу і ММА.




