У Первомайську 15-річні підлітки стріляли в таксиста

Учора, 25 серпня, близько 22:00 до поліції надійшло повідомлення про те, що у Первомайську в 51-однорічного таксиста стріляли пасажири.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області.

Під час першочергових слідчих дій поліцейські встановили, що між таксистом та 15-річними місцевими мешканцями виник конфлікт. Один із підлітків вистрілив у водія із пневматичної зброї.

За попередньою інформацією, неповнолітні пасажири викликали таксі, а після прибуття на місце відмовилися платити за проїзд і почали стріляти.

Постраждалого оперативно доставили у лікарню та надали невідкладну допомогу. Наразі життю чоловіка нічого не загрожує. Згідно з висновком експерта ступінь отриманих тілесних ушкоджень належить до категорії легких.

За вказаним фактом правоохоронці проводять розслідування та з’ясовують усі обставини події.

Нагадаємо, сьогодні у центрі Миколаєва пройшли масштабні навчання поліції.

Раніше повідомлялося, у Миколаївській області зловмисник вдарив 19-річного юнака ножем у шию.