Цьогоріч COVID-19 став причиною більше 10% смертей мешканців Миколаївщини за перші півроку

Від наслідків коронавірусного захворювання в січні-червні 2021 року померли 11,1% від усіх померлих в Миколаївській області.

Про це свідчать дані Головного управління статистики в Миколаївській області.

Найбільше жителів області померло від хвороб системи кровообігу – 6 534 людини (61,7% від усіх померлих), в тому числі 4569 – від ішемічної хвороби серця (в січні-червні 2020 року – 5 926 і 4 165 осіб відповідно).

Злоякісні новоутворення спричинили смерть 937 осіб (1 040 осіб в 2020-му), грип і пневмонія – 614 (2020 року – 83), зовнішні чинники – 500 (2020 року – 425), хвороби органів травлення – 376 (у 2020 році – 366), ВІЛ – 54 (2020 року – 70), туберкульоз – 42 (2020 року – 53).

Від коронавірусної інфекції COVID-19 в січні-червні 2021 року в області померло 1 172 людини (в січні-червні 2020 року – 7 осіб), або 11,1% померлих.

Нагадаємо, державна служба статистики оприлюднила дані про демографічну ситуацію в Україні за січень-червень 2021 року. Смертність населення перевищила рівень 2020 року на 21,6%, в тому числі у червні – на 4,3%.

Як відомо, за смертністю з початку пандемії серед країн Європи Україна посідає 8 місце.

Також «МАРТ» повідомляв, з початку пандемії COVID-19 Миколаївська область витратила на боротьбу з вірусом — 697 500 000 гривень.