Російсько-окупаційні війська двічі обстріляли українські позиції з гранатометів і кулеметів, один військовослужбовець загинув.
Як передає Укрінформ, про це у Facebook повідомляє пресцентр штабу Об’єднаних сил.
Від початку цієї доби зафіксовано три порушення з боку збройних формувань Російської Федерації, – зазначається у повідомленні.
Так, поблизу Луганського окупанти обстріляли позиції ЗСУ з автоматичних станкових гранатометів і великокаліберних кулеметів. Неподалік Мар’їнки російські найманці вели вогонь зі стрілецької зброї та великокаліберних кулеметів.
Читайте також: У зоні ООС загинув боєць Збройних Сил України
Крім того, на Луганщині зафіксований проліт ворожого безпілотного літального апарату типу «Орлан-10» із перетином лінії розмежування. У результаті ворожого обстрілу один військовий дістав вогнепальне поранення несумісне з життям.
На обстріли російсько-окупаційних військ українські військові відкривали вогонь у відповідь. Про факти порушень з боку російсько-окупаційних військ Українська сторона СЦКК повідомила представників Місії ОБСЄ, застосувавши встановлений координаційний механізм.
Читайте також: Президент України посмертно нагородив миколаївських морпіхів, які загинули в зоні ООС
5 червня в районі проведення операції Об’єднаних сил російсько-окупаційні війська 5 разів порушили режим припинення вогню, загинув один український військовослужбовець.
4 липня російсько-окупаційні війська 5 разів обстріляли позицій Об’єднаних сил. Один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил дістав поранення, несумісні з життям.
Крім цього, на початку серпня російські найманці випустили протитанкову керовану ракету по автокрану у Пісках Донецької області, який допомагав відновити пошкоджену інфраструктуру. Внаслідок ураження один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил загинув. Ще один військовий дістав поранення.




