Сьогодні, 19 серпня, в Миколаєві водій автобуса затиснув дверима руку пасажирці.
Інцидент стався на зупинці «вулиця Потьомкінська», повідомили у прес-службі КП «Миколаївпастранс».
Пасажирка звернулася до Управління транспорту Миколаївської міської ради, куди й був викликаний водій даного автобусу та директор підприємства. В ході прояснення ситуації пасажирка емоційно покинула приміщення міськради. Водій визнав свою провину та вибачився за свої дії. На підприємстві з водіями буде проведений додатковий інструктаж щодо недопустимості такої ситуації, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, вночі, 21 липня, в Миколаєві пасажири маршрутного таксі №21 влаштували масову бійку.
Як відомо, 28 травня, в маршрутці №43 під час руху відвалилася двері.
Також повідомлялось, у Миколаєві водій на маршруті №82 відмовився брати плату за проїзд монетами, образив пасажирку, опісля висадивши всіх поїхав.




