На Миколаївщині поліція вилучила майже 180 кущів конопель

40-річний мешканець одного з сіл Новоодеського району вирощував коноплі у своєму приватному будинку.

Про це повідомляє відділ комунікації з поліцією Миколаївської області.

Сьогодні, 19 серпня, правоохоронці провели санкціонований обшук у 64-річної власниці та її 40-річного сина, який вже притягувався до кримінальної відповідальності за схожі злочини. У ході обшуку оперативники виявили 179 кущів доглянутої коноплі. Кожен кущ був висаджений у окремі горщики, які господарі оснастили крапельним поливом. Наркорослини поліцейські вилучили та направлять на експертизу. 

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за статтею 310 ККУ (посів або вирощування снотворного маку чи конопель). За такий злочин стаття передбачає позбавлення волі до 7 років.

Нагадаємо, що у липні миколаївець під впливом наркотиків заявив у поліцію про хибне вбивство.

Також 16 серпня у Миколаєві затримали «закладчиків» наркотичних речовин.

Сьогодні на Миколаївщині поліцейські викрили двох жінок, які продавали метадон.