17 серпня близько 19:00 на автодорозі Р-81 біля с. Любомирівка Березнегуватської ОТГ Баштанського району 22-річний водій автомобіля Mercedes виїхав за межі проїзної частини та допустив зіткнення із деревом.
Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Миколаївської області.
У результаті дорожньо-транспортної пригоди 31-річний пасажир загинув, ще двоє – отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості, з якими були доставлені до медичного закладу.
Водій легковика з місця події втік та був затриманий співробітниками слідчо-оперативної групи неподалік. Під час медичного освідування у крові керманича виявили 1,15 проміле алкоголю.
Читайте також: На Миколаївщині троє місцевих жителів викрали і побили підлітка
За вказаним фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 ККУ «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого».
22-річного водія Mercedes слідчі затримали у порядку ст. 208 КПК України.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Нагадаємо, у Миколаївській області сталася ДТП за участі трьох автомобілів. Один із водіїв загинув на місці. Інцидент стався ввечері 16 серпня у місті Нова Одеса, на автодорозі Благовіщенське-Миколаїв




