В Одесі у центрі «Молода гвардія» 42 дитини інфікувались коронавірусом

Медики зафіксували захворювання на COVID-19 у 42-х дітей і двох вихователів оздоровчого центру «Молода гвардія». Хворих ізолювали.

Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації, передає Укрінформ.

Станом на 17 серпня виявлено інфікування коронавірусом 42-х дітей і 2-х вихователів дитячого закладу, – зазначила речниця департаменту Людмила Мельничук.

У дитячому центрі «Молода гвардія» запроваджено карантинні заходи.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко закликав місцеву владу перевірити готовність лікарень, визначених для лікування пацієнтів з COVID-19.