У Миколаївській області за добу зробили понад п’ять тисяч щеплень від коронавірусу

У Миколаївській області за останню добу, 13 серпня, 5 155 осіб отримали щеплення від коронавірусу.

Про це свідчать дані МОЗ.

З початку кампанії по вакцинації в регіоні було зроблено 221 907 щеплень. 137 781 особа отримала першу дозу, 84 126 – завершили вакцинацію.

Найбільша кількість щеплень за добу зробили в Києві – 23 003, найменше у Волинській області – 2320.

В цілому по Україні за минулу добу від COVID-19 було щеплено 161 792 людини. Всього зроблено 7 333 550 щеплень з початку старту кампанії з вакцинації. 4 644 649 осіб отримали першу дозу, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 2 688 903 особи, — йдеться у повідомленні.

Вакцинацію проводили 926 мобільних бригад по імунізації, 2 879 пунктів щеплень і 335 центрів вакцинації.

Нагадаємо, голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім, інспектуючи Центр вакцинації, що працює на базі амбулаторії № 3 заявив, що Миколаївщина четверта в Україні за темпами вакцинації від COVID-19.

Як відомо, начальник управління охорони здоров’я Миколаєва Ірина Шамрай повідомила, що близько 10% мешканців Миколаєва пройшли повний етап імунізації від COVID-19.