Уряд виділить 400 млн грн громадам для підтримки реформи харчування.
Про це повідомляється в Телеграм-каналі Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.
Майже 400 млн гривень будуть направлені громадам для підтримки реформи шкільного харчування. Це ініціатива першої леді Олени Зеленської, яка дозволить створити в українських школах систему корисного та здорового харчування. У 2020 році більше 1800 шкіл відремонтували свої харчоблоки. В цьому році ця цифра буде суттєво збільшена завдяки новим джерелам фінансування, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, ера сосисок у шкільних їдальнях – закінчується. Від 1 вересня цього року запроваджують нові стандарти шкільного харчування.
Раніше повідомлялось, Швейцарія працюватиме над впровадженням органічного харчування у низці шкіл України в рамках пілотного проєкту.




