На Донбасі внаслідок обстрілу бойовиків загинув мирний мешканець

На Донеччині внаслідок обстрілу російських сил загинув мешканець села Новоселівка Друга.

Про це повідомляє голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко у Facebook.

Трагічна звістка із села Новоселівка Друга Очеретинської громади: внаслідок ворожого обстрілу загинув літній чоловік, місцевий мешканець 1935 року народження. На місце виїхали правоохоронці для з’ясування усіх обставин, – написав Кириленко.

Нагадаємо, збройні формування Російської Федерації 10 серпня обстріляли позиції українських захисників, поранені троє військових.