Працівники Миколаївського авіаремонтного заводу мітингують проти звільнення директора Кирницького з посади

Працівники Миколаївського авіаремонтного заводу мітингують через намір Укроборонпрому не продовжувати контракт з директором підприємства Віктором Кирницьким. Колектив з таким рішенням категорично не згоден і боїться, що під новим керівництвом завод втратить свої потужності.

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

Віктор Кирницький став директором Миколаївського авіаремонтного заводу у 2014 році. Працівники згадують, тоді підприємство було у занедбаному стані, а новому керівнику вдалося поновити майже втрачені контракти, стабільно виплачувати заробітну плату та підвищити конкурентоспроможність заводу.

Проте Укроборонпром планує звільнити Кирницького з посади. Стурбовані можливими змінами працівники вийшли на акцію протесту, бо не хочуть миритися з рішенням зверху.

Це все нахабний і грубий обман наших працівників. Працівників, які заробляють кошти і для них, бо певний відсоток від контрактів залишається Укроборонпрому. Тому ми й вийшли на підтримку цього директора, – каже черговий цеху № 1, а у колишньому заступник начальника Іван Муліка.

Укроборонпром має претензії до директора Кирницького, однак жодної конкретної інформації щодо обвинувачень не надає. І хоче повернути на посаду керівника авіаремонтного заводу Андрія Лікаренка, який вже був директором підприємства з 2012 до 2014 року. Однак про нього працівники відгукуються негативно.

Ми його добре знаємо. Зараз на підприємстві є непридатне майно, яке Лікаренко закупив зі своєї приватної фірми «Авіатехсервіс» і продав нашому заводу, – розповів Іван Муліка.

За словами колективу, відомо і те, що за керівництва Лікаренка завод ледь не зірвав контракт з Японією. Гроші, які мали піти на літак, він витратив не за призначенням.

На акцію протесту вийшли близько 450 працівників заводу. Вони тримали плакати «Кирницький – спокій в колективі», скандували «Кирницький – наш директор!» і просили генерального директора Укроборонпрому Юрія Гусєва продовжити контракт з Віктором Кирницьким.

Що і чому не подобається керівництву Укроборонпрому у нашому теперішньому процвітанні? Невже добре нас топтати і штовхати в економічну яму? Чому саме зараз треба міняти керівництво? Учора ми так і не зрозуміли чіткого пояснення від представників концерну, – емоційно висловилася одна з працівниць НАРПу.

На цьому мирні акції протесту не завершуються. Наступний мітинг працівники авіаремонтного заводу планують організувати 12 серпня біля будівлі Миколаївської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, 14 липня Верховна Рада України ухвалила закон про реформування Укроборонпрому.

Раніше повідомлялося, «Мотор Січ» і Укроборонпром працюють над створенням регіональної авіакомпанії.