В Очакові чоловік стрибнув з пірса та зламав шию

8 серпня, у Очакові чоловік пірнув з пірса у лиман та отримав травму хребта. 

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Миколаївській області. 

9 серпня ГУ ДСНС у Миколаївській області отримали повідомлення, про те, що 8 серпня близько 15 години дня, чоловік купався у лимані, вибрався з води на третій блок пірса, стрибнув з нього та зник під водою. 

Відпочивальники, які знаходилися неподалік, дістали постраждалого, поклали на рівну поверхню та викликали швидку. Медики надали чоловікові першу допомогу та з попереднім діагнозом – перелом шийного відділу хребта доставили до лікарні.

Шановні громадяни, нагадуємо – стрибки з пірсів, містків, небезпечні ігри у воді можуть призвести не лише до травмування, а й взагалі позбавити життя!, – застерігають рятувальники.

Нагадаємо також, що у липні за добу на Миколаївщині потонуло двоє людей.