11 серпня на Южно-Українській АЕС буде проведено перевірку системи сповіщення.
Про це повідомила Миколаївська ОДА на своїй сторінці у Facebook.
На проммайданчику АЕС 11 серпня пройде чергова планова перевірка обладнання системи сповіщення з вмиканням сирен. Такі перевірки персонал цеху диспетчерського та технологічного управління проводить щомісяця.
Станом на 9 серпня в роботі перебувають другий та третій енергоблоки ЮУАЕС. На першому блоці та на обох гідроагрегатах Ташлицької ГАЕС виконуються ремонти. Олександрівська ГЕС працює за диспетчерським графіком, – повідомляє про роботу Южно-Української АЕС Миколаївська ОДА.
Нагадаємо також, що сьогодні на Южно-Українській АЕС почався плановий ремонт першого блоку – його зупинили.




