ООС: у Пісках загинув військовий, ще один – поранений

Російські найманці випустили протитанкову керовану ракету по автокрану у Пісках Донецької області, який допомагав відновити пошкоджену інфраструктуру.

Про це повідомляє у Facebook Оперативно-тактичне угруповання “Схід”, передає Укрінформ.

7 серпня, російські найманці, підступно порушуючи вимоги Мінських домовленостей, застосували протитанкову керовану ракету по автокрану, який надавав допомогу місцевим жителям щодо відновлення пошкодженої цивільної інфраструктури у населеному пункті Піски.

Внаслідок ураження один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил загинув. Ще один військовий дістав поранення, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що стан пораненого середньої тяжкості. На обстріл українські військові відкрили вогонь у відповідь.

Читайте також: У зоні ООС загинув український боєць, троє поранені

Внаслідок ворожого обстрілу несумісні з життям поранення отримав 32-річний молодший сержант Ярослав Семеняка.

У Сумській обласній державній адміністрації повідомили, що воїн був родом з Конотопського району. Він служив за контрактом з червня 2020 року.

Читайте також: Президент України посмертно нагородив миколаївських морпіхів, які загинули в зоні ООС

14 травня, військовослужбовці окремої бригади морської піхоти вручили матері загиблого морського піхотинця старшого матроса Олександра Отреп’єва орден «За мужність» III ступеня (посмертно).

Також 5 червня в районі проведення операції Об’єднаних сил російсько-окупаційні війська 5 разів порушили режим припинення вогню, загинув один український військовослужбовець.

4 липня російсько-окупаційні війська 5 разів обстріляли позицій Об’єднаних сил. Один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил дістав поранення, несумісні з життям.