У Вознесенську Миколаївської області підтвердили випадок зараження новим штамом коронавірусу «Дельта». Про це повідомила Міська влада Вознесенську на своїй сторінці у Facebook.
У публікації зазначено, що у місті вже є випадки госпіталізації, тож прийом громадян міським головою Вознесенська буде відбуватися он-лайн. Такий прийом Євгеній Величко – міський голова м. Вознесенська проводитиме щочетверга о 9.00 ранку.
Також у публікації зазначений порядок запису на он-лайн зустріч:
Крок перший – записатись на прийом, заповнивши Google форму до 13 години щосереди https://forms.gle/ZcV7iJ4QnR7H2AFZA.
Крок другий – завантажити додаток Meet
Крок третій – перейти за цим посиланням о 9:00 годині https://meet.google.com/sox-ouuu-sbu.
Нагадаємо, що у Миколаєві виявили чотири випадки зараження штамом «Дельта».




