Усі області України та столиця Київ залишаються на зеленому рівні епідемічної небезпеки.
Як передає Укрінформ, такі дані оприлюднені на сайті МОЗ. За даними відомства, по Україні рівень захворюваності становить 21 на 100 тис. населення при визначеному показнику 75 на 100 тис. населення. Водночас у столиці він становить 79 на 100 тис. населення.
Читайте також: ВООЗ рекомендує тестувати в школах на коронавірус
Рівень госпіталізацій по Україні станом на 3 липня становив 7,5 на 100 тис. населення за визначеного показника 60 на 100 тис. населення.
Завантаженість ліжок із киснем станом на суботу була на рівні 8% за граничного показника 65%. Рівень завантаженості ліжок з киснем не перевищено у жодному регіоні.
Читайте також: Сім країн ЄС схвалили для в’їзду вакцину Covishield, яку використовує Україна
За словами міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка, перебіг COVID-19 у разі інфікування штамом “Дельта” важчий, ніж іншими. Але вакцинація захищає від середнього та тяжкого ступеню хвороби.
Крім того, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив Міністерству розвитку громад і територій вжити заходів, щоб центри масової вакцинації населення від COVID-19 з’явилися як мінімум в кожному районі.




