У ПриватБанку вибачилися за технічний збій, у результаті якого були некоректно списані кошти у деяких клієнтів, і запевнили, що протягом доби повернуть їх.
Як передає Укрінформ, про це написав прессекретар банку Олег Серга у Facebook.
Прошу вибачення у деяких кліентів нашого банку, які через прикрий збій сьогодні стикнулися з повторним списанням коштів за деякими картками та некоректним відображенням та використанням доступного залишку за карткою, – написав він.
Читайте також: Перепис населення: в уряді хочуть ввести ідентифікацію за номером мобільного
Прессекретар банку повідомив, що фахівці працюють над розв’язанням проблеми.
Некоректно списані суми будуть повернені упродовж доби, – запевнив він.
Нагадаємо, що у червні небайдужі містяни, активісти і правоохоронці Миколаєва приєдналися до акції по зафарбовування реклами наркотиків на стінах будівель.




