Фото - Укрінформ.

Перепис населення: в уряді хочуть ввести ідентифікацію за номером мобільного

Міжвідомча комісія з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення вважає за потрібне запровадити сервіс для ідентифікації респондентів за допомогою номера мобільного телефону у підсистемі збирання переписних даних під час Інтернет-раунду Всеукраїнського перепису населення.

Як передає Укрінформ, про це міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов написав у Telegram-каналі після онлайн-засідання цієї Міжвідомчої комісії.

Потрібно запровадити сервіс для ідентифікації респондентів за допомогою номера телефону (мобільного) у підсистемі збирання переписних даних під час Інтернет-раунду Всеукраїнського перепису населення (отримання відповідей респондентів на запитання згідно з програмою Всеукраїнського перепису населення через Інтернет), – зазначив Немчінов.

За його словами, члени комісії також вважають за потрібне актуалізувати цифровий картографічний матеріал, виготовлений для потреб Всеукраїнського перепису населення. Вони — за модернізацію комплексу автоматизованої системи для забезпечення складання квартальних списків та переписного районування Всеукраїнського перепису населення.

Читайте також: Україна зможе використати досвід Словаччини із перепису населення

Під час заходу були презентовані матеріали пробного перепису населення, що відбувся у 2019 році в частині Оболонського району міста Києва, а також Бородянського району Київської області, Пісківської ОТГ (смт Пісківка, с. Раска та с. Мигалки). Загальна кількість респондентів склала 32 000 осіб.

Читайте також: Україна – єдина в Європі, де 20 років не було перепису населення

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді осучаснити умови для отримання органами державної статистики об’єктивної статистичної інформації.

У травні стало відомо, що традиційний перепис населення планується на 2023 рік. У свою чергу, всеукраїнський перепис населення на основі використання даних національних реєстрів може відбутися у 2030 році.

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031