У Києві водій трамвая знепритомнів під час руху: у кабіні водія було +47°C

У Києві водій трамвая знепритомнів просто під час руху. Причиною інциденту стала пекельна спека.

Про це повідомила “Київська транспортна спільнота”.

Водій зустрічного трамвая йде її рятувати водою і таблетками. В кабіні +47°C, – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що у ці дні стовпчики термометрів коливаються від +32°C до +35°C.

Нагадаємо, в Одесі традиційно в останні роки в прибережній смузі «зацвіло» Чорне море, яке через це забарвилося в зелений колір. В основному «цвіте» вода в напівзакритих акваторіях пляжів.