На Миколаївщині від COVID-19 прищепили 203 особи

За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 22 219 осіб. З них вакциновано першою дозою – 20 327 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) –  1 892 особи. 

Усього з початку кампанії з вакцинації проведено 1 718 499 щеплень. Вакциновано – 1 479 703 особи, з них отримали першу дозу – 1 479 701 людина, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 238 798 осіб (із них 2 людини отримали першу дозу за кордоном), пише МОЗ.

Читайте також: МОЗ виділило лікарням 1,2 мільярда на боротьбу з коронавірусом

За 13 червня 2021 року було зроблено на 12 651 щеплення менше, ніж за попередню добу.  Вакцинацію здійснювали силами 162 мобільних бригад з імунізації та 205 пунктів щеплення.

У Миколаївській області за добу було щеплено 203 особи. Усього, від початку вакцинації, на Миколаївщині прищепили 60 371 людини.

Читайте також: В Україні достатньо COVID-вакцин, треба відкривати нові центри для щеплень – Шмигаль

Раніше повідомлялось, в Україні всі області перейшли в «зелену» зону карантину. Тепер діють найслабші карантинні обмеження.