Конкурс «Міські квіти. Літо – 2021» у Заводському районі Миколаєва проводять тринадцятий рік поспіль. Цьогоріч конкурс матиме 5 номінацій, за якими оберуть переможців. Результати стануть відомі у вересні – напередодні Дня міста.
Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.
Кожному з учасників конкурсу хотілось продемонструвати результати своєї кропіткої роботи, прибудинкові ділянки, перетворені на райські куточки, рідкісні рослини та квіти, що з’явилися на них.
Ветерани проєкту – подружжя Тютюма – Анатолій та Анна. Беруть участь у конкурсі вже вчетверте.
Серед новачків конкурсу мешканка будинку на вулиці Лазурній Валентина Дерега.
Дуже надихає ця справа та підтримує стан здоров’я, коли працюючи над створенням своїх затишних зелених куточків, чую схвальні відгуки. А особливо пишаюсь – “Японським садом”. Тут усі деталі мають свій особливий зміст.
Мешканка вулиці Лазурної Олена Мачульська створила своїми руками «Атмосферний сад». Тут окрім квітів, жінка облаштувала ландшафтні цікавинки.
Конкурс у Заводському районі триває все літо. Взяти в ньому участь можуть усі охочі.
До участі в еко-проєкті Заводського району “Міські квіти. Літо-2021” долучаються не тільки нові домовласники, а і організації, установи та об’єкти торгівлі.
Нагадаємо, що у Миколаєві презентували понад 400 сортів фіалок.






