Літня жінка, котра напередодні загубилась у Миколаєві, знайшлась

Літня жінка, яка вчора, 13 травня, загубилась у центрі Миколаєва поряд з міським Палацом творчості учнів, нині знайшлась і перебуває у безпеці.

Про це повідомила на публічній сторінці телеканалу «МАРТ» у Facebook користувачка Ann Ovechko.

Ніхто не губився, бабуся просто сиділа біля свого двору і дихала свіжим повітрям. Особливо «пильні» громадяни викликали поліцію і швидку, чим сильно її налякали. З нею все добре, — написала вона у коментарі до допису про зникнення бабусі.

Як відомо, небайдужі містяни викликали швидку та поліцію, коли знайшли жінку, яка не могла згадати хто вона, звідки і куди йшла. Медики заміряли жінці тиск, встановили, що вона не потребує госпіталізації та поїхали. Поряд лишились патрульні поліцейські, які допомогли бабусі.