У Чорнобильській зоні прикордонники затримали трьох осіб, які пробиралися пішки в зону відчуження.
9 травня троє намагалися пішки потрапити до Чорнобильської зони з метою екстремального туризму та відпочинку, повідомляється на сайті Держприкордонслужби.
Правопорушниками виявились 27-річний та 25-річна громадяни Російської Федерації та 25-річна громадянка України з Миколаєва.
Як з’ясували прикордонники, на територію України іноземці потрапили встановленим порядком – через авіаційний та автомобільний пункти пропуску.
Стосовно затриманих громадян складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 КУпАП «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення».
Нагадаємо, українські правоохоронці вилучили партію горілки «Атомик», виготовлену з чорнобильської води і вирощених в районі зони відчуження яблук.




