З травня 2021 року в Україні запрацюють нові правила виплати субсидій. Всім отримувачам доведеться писати нові заявки.
Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Починаючи з травня цього року отримувачі субсидій повинні будуть подати нову заявку на її отримання. Заявки можна буде подавати протягом наступних 5 місяців. Зробити це можна також онлайн або поштою, – розповів Шмигаль.
За словами прем’єра, наразі 92 % українців, які отримують субсидії, отримують її у грошовій готівковій формі. З травня всі 100 % будуть отримувати субсидію “живими грошима”.
Крім того, будуть запроваджені нові правила щодо тих, кому субсидія призначатися не буде. Субсидія не призначатиметься, якщо особа має на депозитному рахунку в банку понад 100 тисяч гривень, купує нову автівку або валюту одноразово на суму понад 50 тисяч гривень.
Для більшості отримувачів субсидій нічого не зміниться. Нові правила — це про справедливість. Коли держава збільшує та платить допомогу саме тим, хто цього потребує. Така політика стосується всіх соціальних виплат і процес справедливої верифікації — це державницька позиція, яку ми будемо підтримувати, – пояснив Шмигаль.
Нагадаємо, що у Миколаєві розказали про порядок оформлення житлових субсидій.




