Учні початкових класів у Миколаєві повернуться до школи

Учні 1-4 класів у Миколаєві повернуться до навчання у школах. Таке рішення 23 квітня ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

У рамках послаблення карантинних обмежень із 5 травня учні початкових класів повернуться до шкіл. Старші класи навчатимуться дистанційно.

Також дозволено відвідувати дитячі садки, інклюзивно-ресурсні центри та спеціалізовані освітні заклади.

Також комісія погодила новий розклад руху громадського транспорту.

Нагадаємо, 22 квітня миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич під час засідання сесії прокоментував ситуацію з коронавірусом в Миколаєві та анонсував можливе пом’якшення карантину.