За порушення карантинних норм миколаївські поліцейські склали відносно двох директорів непродовольчих ринків по проспекту Миру в Миколаєві адмінпротколи.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Миколаївській області.
6 квітня, рейдова група з числа поліцейських, представників органів місцевого самоврядування, Держспоживслужби прийшли з перевіркою щодо дотримання карантинних норм на ринку, розташованому по проспекту Миру в Миколаєві (ринок «Колос»).
За виявленими фактами порушень карантинних вимог на двох директорів ринку правоохоронці склали адміністративні протоколи за ст. 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» Кодексу України про адміністративні правопорушення, — йдеться у повідомленні.
Стаття передбачає накладення штрафу від 17 до 34 тисяч гривень для фізичних осіб та від 34 до 170 тисяч гривень – для посадових осіб.
Нагадаємо, 4 квітня, у Миколаєві торговці одягом і промисловими товарами, які працюють на ринку «Колос», влаштували мітинг і вийшли на роботу.
Як відомо, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуації міста Миколаєва повним складом підтримала рекомендації обласної влади щодо посилення карантинних обмежень, через погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19.




