В Україні лабораторно підтвердили “південноафриканський” штам коронавірусу. При цьому “британський” штам виявили в усіх областях.
Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов в ефірі “Україна 24”.
Вчора ввечері отримали дані з Лондона. По всіх областях британський штам зафіксований. Більш того, у двох областях “південноафриканський” штам. Це два штами, які є більш агресивними, – заявив Степанов.
Нагадаємо, після 4-го квітня Миколаївщина імовірніше за все залишиться в «червоній» зоні.




