На Миколаївщині більше 300 нових випадків COVID-19

Станом на 1 квітня, в Миколаївській області зареєстровано 327 нових випадків COVID-19, що на 80 випадків більше, ніж було зареєстровано протягом попередньої доби.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської обласної державної адміністрації.

За минулу добу методом ПЛР обстежено 1 225 людей, методом ІФА – 368. Захворювання на COVID-19 встановлено у 1 982 працівників закладів охорони здоров’я. Протягом минулої доби зареєстрували чотири нові випадки.

Станом на 1 квітня, з усіх 52 251 (+327) підтверджених випадків за місцем проживання:

  • м. Миколаїв – 34 445 (+221);
  • м. Первомайськ – 1 827 (+26);
  • м. Южноукраїнськ – 1 608 (+14);
  • м. Вознесенськ – 1 340 (+3);
  • м. Очаків – 1 061;
  • Арбузинський район – 617 (+1);
  • Баштанський район – 709 (+7);
  • Березанський район – 605 (+1);
  • Братський район – 438 (+3);
  • Березнегуватський район – 293;
  • Веселинівський район – 520 (+1);
  • Вітовський район – 2 047 (+18);
  • Вознесенський район – 512 (+2);
  • Врадіївський район – 441;
  • Єланецький район – 232 (+1);
  • Доманівський район – 693;
  • Казанківський район – 523 (+8);
  • Кривоозерський район – 319;
  • Миколаївський район – 773 (+2);
  • Новобузький район – 540;
  • Новоодеський район – 1105 (+11);
  • Очаківський район – 491;
  • Первомайський район – 595 (+7);
  • Снігурівський район – 517 (+1).

За добу виписано з одужанням 58 пацієнтів, що на три пацієнти більше, ніж за попередню добу. Всього в Миколаївській області одужало 41 950 хворих.

Від початку пандемії на Миколаївщині від наслідків COVID-19 померли 1 080 людей. За минулу добу зафіксовано 18 летальних випадків.

Нагадаємо, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич закликав містян вакцинуватися від коронавірусної інфекції COVID-19.

Раніше повідомлялось, Олександр Сєнкевич опублікував відео, в якому показано роботу переповнених відділень для пацієнтів з COVID-19 у лікарнях міста Миколаєва.