Станом на 1 квітня, в Миколаївській області зареєстровано 327 нових випадків COVID-19, що на 80 випадків більше, ніж було зареєстровано протягом попередньої доби.
Про це повідомляє пресслужба Миколаївської обласної державної адміністрації.
За минулу добу методом ПЛР обстежено 1 225 людей, методом ІФА – 368. Захворювання на COVID-19 встановлено у 1 982 працівників закладів охорони здоров’я. Протягом минулої доби зареєстрували чотири нові випадки.
Станом на 1 квітня, з усіх 52 251 (+327) підтверджених випадків за місцем проживання:
- м. Миколаїв – 34 445 (+221);
- м. Первомайськ – 1 827 (+26);
- м. Южноукраїнськ – 1 608 (+14);
- м. Вознесенськ – 1 340 (+3);
- м. Очаків – 1 061;
- Арбузинський район – 617 (+1);
- Баштанський район – 709 (+7);
- Березанський район – 605 (+1);
- Братський район – 438 (+3);
- Березнегуватський район – 293;
- Веселинівський район – 520 (+1);
- Вітовський район – 2 047 (+18);
- Вознесенський район – 512 (+2);
- Врадіївський район – 441;
- Єланецький район – 232 (+1);
- Доманівський район – 693;
- Казанківський район – 523 (+8);
- Кривоозерський район – 319;
- Миколаївський район – 773 (+2);
- Новобузький район – 540;
- Новоодеський район – 1105 (+11);
- Очаківський район – 491;
- Первомайський район – 595 (+7);
- Снігурівський район – 517 (+1).
За добу виписано з одужанням 58 пацієнтів, що на три пацієнти більше, ніж за попередню добу. Всього в Миколаївській області одужало 41 950 хворих.
Від початку пандемії на Миколаївщині від наслідків COVID-19 померли 1 080 людей. За минулу добу зафіксовано 18 летальних випадків.
Нагадаємо, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич закликав містян вакцинуватися від коронавірусної інфекції COVID-19.
Раніше повідомлялось, Олександр Сєнкевич опублікував відео, в якому показано роботу переповнених відділень для пацієнтів з COVID-19 у лікарнях міста Миколаєва.




