На Миколаївщині від COVID-19 вакцинували більше тисячі людей

За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 17170 осіб. З них вакциновано 1 дозою – 17170 людей, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) –  0 осіб.

Усього з початку кампанії з вакцинації щеплено 248 736 осіб, з них отримали 1 дозу – 248 734 людини, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 2 особи, про що повідомили у прес-центрі “Вакцинація від COVID-19”.

За 31 березня 2021 року було зроблено на 1498 щеплень менше, ніж за попередню добу.  Вакцинацію здійснювали силами 163 мобільних бригад з імунізації та 793 пунктів щеплень.

Читайте також: Pfizer заявила про 100-відсоткову ефективність вакцини проти COVID-19 серед дітей 12-15 років

Найбільшу кількість щеплень за 31 березня 2021 року було проведено у м. Києві – 1720 щеплень, а за весь період вакцинальної кампанії – також у м. Києві – 19009 щеплень. 

За добу в Миколаївській області від коронавіруса вакцинували 1040 осіб. Всього з початку кампанії 1 дозу вакцини отримали 8779 жителів області.

Нагадаємо, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич закликав містян вакцинуватися від коронавірусної інфекції COVID-19.

Раніше повідомлялось, Олександр Сєнкевич опублікував відео, в якому показано роботу переповнених відділень для пацієнтів з COVID-19 у лікарнях міста Миколаєва.