На Миколаївщині 247 нових випадків COVID-19

Протягом минулої доби на Миколаївщині 247 людей захворіли на коронавірус, 55 видужала, 20 померло.

Про це повідомляє Миколаївська обласна державна адміністрація.

За минулу добу захворіли 9 медпрацівників. У Миколаєві COVID-19 захворіли 202 людини упродовж минулої доби.

Станом на 31 березня з усіх 51 924 (+247) виявлених підтверджених випадків за місцем проживання:

  • м. Миколаїв – 34224 (+202);
  • м. Первомайськ – 1801;
  • м. Южноукраїнськ – 1594 (+1);
  • м. Вознесенськ – 1337 (6);
  • м. Очаків – 1061;
  • Арбузинський район – 616;
  • Баштанський район – 702;
  • Березанський район – 604;
  • Братський район – 435;
  • Березнегуватський район – 293;
  • Веселинівський район – 519 (+1);
  • Вітовський район – 2029 (+3);
  • Вознесенський район – 510 + (1);
  • Врадіївський район – 441 (+18);
  • Єланецький район – 231;
  • Доманівський район – 693;
  • Казанківський район – 515;
  • Кривоозерський район – 319;
  • Миколаївський район – 771 (+2);
  • Новобузький район – 540;
  • Новоодеський район – 1094 (+6);
  • Очаківський район – 491 (+2);
  • Первомайський район – 588;
  • Снігурівський район – 516 (+5).

Нагадаємо, за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 11 226 осіб, зафіксовано 407 летальних випадків, 6405 пацієнтів одужали, госпіталізовано 5558 осіб.