У місті Миколаїв піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд калібром 100 мм.
Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС Миколаївської області.
Вибухонебезпечний предмет знайшла жінка поблизу дитячого майданчика у місті Миколаїв. Про знахідку громадянка відразу повідомила за екстреним номером 101.
Фахівці ДСНС вилучили та знищили боєприпас шляхом контрольованого підриву.
Загалом, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знищили 10 тис. 230 вибухонебезпечних предметів, у тому числі, 16 авіаційних бомб.
Нагадаємо, у Баштанському районі Миколаївщини виявили і знешкодили боєприпас.




