В Україні станом на 29 березня перше з двох щеплень проти коронавірусу зробили 14 432 людям. Загалом першу вакцинацію вже отримали 212 896 людей, а ще двоє завершили вакцинацію – отримали другу дозу.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.
У понеділок, 29 березня зробили на 12 848 щеплень більше, ніж за попередню добу. Вакцинацію проводили 152 мобільні бригади з імунізації та 656 пунктів щеплень.
Найбільше за добу вакцинували в Києві – 1 740 щеплень. Серед лідерів також Дніпропетровська (1 290) та Полтавська (840) області.
Найменше щеплень 29 березня зробили у Чернігівській (240), Одеській (310), Миколаївській і Луганській (по 330) та Херсонській (350) областях.
Загалом від початку кампанії з вакцинації найбільше щеплень зробили у Києві – 15 569 та Дніпропетровській області – 15 219. А найменше у Чернігівській – 4 766 та Чернівецькій областях – 4 974.
Нагадаємо, за словами головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшко, медична система спроможна робити до чотирьох мільйонів COVID-щеплень на місяць.
Раніше повідомлялося, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич закликав містян вакцинуватися від коронавірусної інфекції COVID-19.




