Загострення в ООС: кількість постраждалих військових зросла

26 березня, підтримувані Російською Федерацією збройні формування вкотре порушили режим припинення вогню і здійснили ряд обстрілів поряд населеного пункту Шуми, в результаті чотири українських військових загинули, ще двоє отримали поранення.

Про це повідомляє штаб Операції об’єднаних сил у Facebook.

Російські окупанти застосовуючи міномети калібру 82 мм, станкові автоматичні гранатомети та великокаліберні кулемети обстріляли позиції бійців Збройних сил України, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ».

Пораненим воїнам оперативно надано першу медичну допомогу та доправлено до лікувального закладу. Командування висловлює щирі та глибокі співчуття рідним та близьким загиблих захисників, — йдеться у повідомленні.

У штабі додають, на обстріл російсько-окупаційних військ українські захисники відкрили вогонь у відповідь.

Нагадаємо, напередодні журналіст Юрій Бутусов повідомив, внаслідок обстрілу позицій в районі населеного пункту Шуми четверо українських військових загинули.

Раніше повідомлялось, 19 березня, унаслідок ворожого обстрілу в зоні ООС неподалік населеного пункту Водяне загинув український військовослужбовець.