З суботи, 27 квітня, у Миколаєві проїзд у громадському транспорті буде можливий лише за наявності перепустки.
Про це повідомив миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.
На даний час у Миколаєві діє режиму проїзду за кількістю місць для сидіння. Тобто можна сідати будь-яким особам. Що стосується перепусток, то вони починають діяти з першої хвилини суботи 27 березня, – зазначив Сєнкевич




