У парку «Ліски» в Миколаєві студенти і місцеві жителі висадили 50 сосен

20 березня, у Миколаєві на території парку «Ліски» пройшла акція, в рамках якої було висаджено 50 молодих сосен.

Про це повідомив директор КП «Миколаївські парки» Вікторія Андрієвська на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні зробили чудову справу. Висадили 50 сосен у нашому парку Ліски. Хочу висловити подяку Заводський адміністрації, а саме – Віктору Дмитруку та Анатолію Яковині за придбання та участь в посадці наших дерев. А так же Віктора Погромського і його чудових студентів за допомогу та ініціативу, – написала Вікторія Андрієвська.

Організатори акції додали, що за останні кілька тижнів у парку висаджено вже близько сотні сосен.

Фото: Вікторія Андрієвська / Facebook
Фото: Вікторія Андрієвська / Facebook
Фото: Вікторія Андрієвська / Facebook

Нагадаємо, журналісти телеканалу «МАРТ» розпитали у миколаївців запитали, як вони оцінюють оновлений сквер імені Александрова.

Як відомо, 27 лютого, у Миколаєві провели весняне прибирання, в ході якого прибрали територію мікрорайону Леваневців.