Миколаїв вдруге увійшов до списку ТОП-міст за рівнем розвитку молодіжної політики

Вже другий рік поспіль Миколаїв входить до списку міст, у яких найкраще розвивається молодіжна політика.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олександр Рябенко.

Це результат спільної праці громадських організацій, студентського самоврядування, бізнесу, місцевої влади, активістів та всіх причетних! Готуємось до ІІ туру, – написав він.

Для участі у другому турі міста-учасники мають підготувати Програму заходів «Молодіжної столиці України – 2022». Фінал відбудеться 20 квітня 2021 року за умови відсутності карантинних обмежень.

Команди від міст-фіналістів запросять до Києва, де вони виступатимуть з презентаціями власного бачення розвитку молодіжної політики.

До списку також увійшли Вінниця, Луцьк, Маріуполь, Одеса, Острог, Умань, Хмельницький та Чернівці. Наразі Миколаїв займає п’яту позицію в рейтингу.

Нагадаємо, у Миколаєві визначили список молодіжних проектів, котрі профінансують із міського бюджету.