Україна отримає першу партію доз американської вакцини від коронавірусу Pfizer у квітні. Вакцина від коронавірусу прибуватиме партіями.
Це в коментарі телеканалу Дом підтвердив завідувач відділу стратегії імунізації Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України Олександр Заіка.
У квітні вже будуть перші поставки. Також поставки будуть у другому півріччі. Це не означає, що всю гарантовану кількість поставлять одномоментно. Вакцини можуть поставлятися траншами, етапи цих поставок узгоджуються з постачальниками до того, як вони потрапляють в Україну, — сказав Заіка.
Нагадаємо, у Миколаєві спостерігається підвищення захворюваності на COVID-19 серед дітей.




