На Закарпатті припинили пошуки туриста-лижника з Києва. Чоловік загубився у Карпатах, поблизу гори Гемба, в ніч проти 14 лютого.
Про це повідомила речниця ДСНС у Закарпатській області Наталія Батир, пише “Громадське”.
За її словами, оперативні пошуки зниклого тривають три дні. Далі – рятувальники залучають техніку та всіх можливих людей, це може тривати сім днів.
Наші пошуки тривали майже місяць, результату це не дало. Не з’ясували ні де були сліди заблукалого лижника, ні де він безпосередньо перебуває, ні тіла, ні самої людини. Тому пошуки припинили, — пояснила Наталія Батир.
Речниця ДСНС Закарпаття додала, що вони відновлять пошуки тоді, коли у Карпатах зійде сніг.
Нагадаємо, У Карпатах у районі гори Гимба з 13 лютого рятувальники шукають зниклого туриста з Києва. Його товариша вдалось знайти на наступний день.




